.

Шишиња од вода од не'рѓосувачки челик BJPKPK -25oz/750ml -шишиња со вода, спортски шишиња со вода одржуваат ладно 24 часа и топло за 12 часа, БПА бесплатни деца шишиња со шишиња

Шишиња од вода од не'рѓосувачки челик BJPKPK -25oz/750ml -шишиња со вода, спортски шишиња со вода одржуваат ладно 24 часа и топло за 12 часа,

DEN 131.84

Стока
Достапно е за нарачката

Безбедно и сигурен : БПА-без, изработен од храна од 18/8 не'рѓосувачки челик, шише изолирано со вакуум со двојни wallидови Еко-пријателски, олово бесплатно, доказ за 'рѓа и доказ за истекување, без пот, повеќе кондензација. Чувајте ги пијалоците ладни и топло : Чувајте ги пијалоците мраз ладно 24 часа и топло 12 часа во рамките на нашето високо извршено изолирано шише со вода. Нема пот на надворешната страна за да ги задржите рацете удобни додека држите. Чувајте хидратација : Пиење повеќе вода со ова шише со вода, погодно за какви било спортски активности, работа, училиште и какво било сценарио во вашиот секојдневен живот. Функционален стил : Нашите шишиња со вода се дизајнирани со доказ за истурање и карактеристики на докажување на протекување за удобна употреба и патување. Совршена големина : Нашите шишиња со вода се дизајнирани со совршена големина за дневна употреба и исто така совршено вклопуваат во држачот на чашата за автомобили. За подобро зачувување на материјалите (особено капачето и бојата), препорачуваме миење на рацете со сапун разредено во топла вода. Продавница е откриена и празна. Не е погоден за микробранова печка. Не замрзнувајте. Шишиња од вода од не'рѓосувачки челик BJPKPK -25oz/750ml -шишиња со вода, спортски шишиња со вода одржуваат ладно 24 часа и топло за 12 часа, шишиња со вода без деца -шишиња со бакар Нашите високо оценети шишиња со вода се подготвени за секоја авантура, исто така дизајнирани Да се ​​биде совршен урбан придружник исто така.

Особините