.

висесани Среќен Божиќ Класичен Санки дедо Ирваси 2 парчиња Влажна Торба со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа Торба За Пелени За Патување,Пл

висесани Среќен Божиќ Класичен Санки дедо Ирваси 2 парчиња Влажна Торба со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани пелени Затворањето на патентот содржи протекување и мириси. Овие крпа пелена бебе влажна торба се совршени за држење нешто од платнени пелени до валкана облека до влажни костими за капење. Најдобра крпа пелена влажна торба бебе влажна торба!. Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба. Нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен полиестерски тпу издржлив водоотпорен материјал, чувајте валкани платнени пелени во вреќа за бебиња со влажна крпа за да ја користите како мобилна пелена што содржи мирис. Со рачка за прицврстување, прицврстете ја торбата каде и да ви треба – количка, маса за пресоблекување или куфер. ❥Големи 30см х 36см (прибл.8 инчи) влажната кеса со 2 џебови со патент може да собере приближно 5-7 платнени пелени. Мали 22см х 15см (прибл. 9in) влажна торба со 1 Џеб со патент, исто така, може да собере многу работи. Плус, оваа крпа пелена влажна торба за бебиња доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. Оваа торба влажна крпа пелена бебе е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи предмети содржани. ♔Исто така, оваа влажна торба е одлична за патување, можете да ја организирате вашата чиста или валкана облека, долна облека, чорапи, костими за пливање и други работи во оваа влажна торба за бебиња. Фрлете ја испотената облека за трчање во кеса крпа пелена влажно бебе пред да се измешате со багажот за да ја одржите вашата дневна облека мириса слатко. НАЈДОБРО од с, тоа е одлична платнена пелена влажна торба за подарок за туш за бебиња!. Еко-пријателски, избришани, перат, еднократно влажна кеса, миење раце и сушење на воздух се препорачуваат за продолжување на животниот век на оваа крпа пелена влажна торба бебе влажна торба. Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе!. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописна шема и стилски стил за Закачување Влажни Суви Кеси . Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот.***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ* * * Производ : Женски Чанта Материјал : 100% Полиестер Со Тпу Ткаенина Пространа Големина : [Голема]14,2 инчи (Л)х 11,8 инчи (В) / [Мала]8,7 инчи (Л)х5.9ин (В) Влажните кеси се одлични за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење. Не само за влажни работи – овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе! ***ПРЕДНОСТ* * * Мода И Стилски, Еднократно И Водоотпорен, Висок квалитет - - - - трим и атрактивен дизајн.

Особините