.

Уонгфи Близнак Акрилик Мравка Гнездо Фарма 3 парчиња Цевки Големина 25х200мм Мравка Гнездо Куќа За Домашно Милениче Користете Научен Уред играчка Мравка терариум ко?

Уонгфи Близнак Акрилик Мравка Гнездо Фарма 3 парчиња Цевки Големина 25х200мм Мравка Гнездо Куќа За Домашно Милениче Користете Научен Уред играчка

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

?Нашите производи обезбедуваат начини за учење, создавање добри времиња и поврзување со членовите на семејството и ги охрабруваат младите и сигубопитни мислители да учествуваат и да го откријат светот на екологијата и биологијата ?Внимавајте дека мравките напредуваат во нивното домашно живеалиште. Мравките се неверојатни и високо интелигентни суштества. Користејќи ги нашите производи, можете интуитивно да набудувате серија вештини како што се нивниот животен циклус, тунелирање, движење и конструкција. ?Нашите производи можат да ви помогнат лесно да изградите и одржувате сопствено живеалиште за мравки. ?Ефективниот простор гарантира нормален живот и активности на мравките и кралицата, а производот не содржи мравки. Потсетник : Нормално мравките ќе живеат околу 2 до 6 месеци. Кралицата мравка не е задолжителна, но имањето во системот ќе и помогне на колонијата да преживее подолго.

Особините