.

Календар Календар Божиќ Дедо Декорација Дрво Приврзок Божиќ Одбројување Приврзок Дома Декор Дигитален Тајмер За Деца Мулти Пакет

Календар Календар Божиќ Дедо Декорација Дрво Приврзок Божиќ Одбројување Приврзок Дома Декор Дигитален Тајмер За Деца Мулти Пакет

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Ексклузивен Дедо Мраз, Белиот Снешко! Божиќ Календар Божиќ Декорација. Карактеристики : Еколошки , Рачно Изработени, Мода. Мали Дедо Мраз : 59 € 43 Cm / 23. Голема Куќа : 80 € 50 См / 31. Календар Календар Божиќ Дедо Мраз Декорација Дрво Приврзок Божиќ Одбројување Приврзок Дома Декор Дигитален Тајмер За Деца Мулти Пакет божиќ календар божиќ декорацијаова е совршен начин да се одбележат деновите пред Божиќ и да се потсетиме на вистинските причини за оваа сезона.Карактеристики : Еколошки, рачно изработени, Мода1пц Божиќен Календар За Одбројувањепоради различни методи на мерење, големината може да има грешка од 0,5-1см. Ве молиме разберете.Мала куќа : 59 € 43 cm / 23.9 in Small Дедо мраз : 59 € 43 cm / 23.9 несовршен за закачување на врати, Новогодишни елки, Камини или ѕидови!Материјал : Голем Дедо мраз : 70 € 50 cm / 27.7 inlage куќа : 80 € 50 cm / 31.

Особините