.

Реална Викенд Торба За Жени, Платнена Торба За Патувања Со Тоалетна Торба, Голема Торба За Ноќевање Со Преграда За Чевли,Водоотпорна Торба За Викенд Дуфел Мама Болн

Реална Викенд Торба За Жени, Платнена Торба За Патувања Со Тоалетна Торба, Голема Торба За Ноќевање Со Преграда За Чевли,Водоотпорна

DEN 799.84

Стока
Достапно е за нарачката

Реал бренд е основан во 2016 година, но ние работиме на рачно изработени вегански кожни статии со децении Реал главно се фокусира на вегански кожни чанти, а повеќето од нашите чанти се направени од ваква кожа. Ние придаваме големо значење на дизајнот на производот, изборот на кожа, извонредниот пакет и посветуваме поголемо внимание на висококвалитетното искуство дури и ако една игла или парче конец. ?ПАТНА ТОРБА СО ПРЕГРАДА ЗА ЧЕВЛИ+БЕСПЛАТНА ПОСЕБНА ТОРБА ЗА ТОАЛЕТ?: 1. доаѓа со тоалетна торба од 18 долари 2. доаѓа со прилагодлив . Висококвалитетен Материјал : Платно и Стп Кожна Ткаенина (Водоотпорна И Мала Тежина ). Карактеристики : . ● Тоалетна Торба - може да ги чува тоалетите одделно како што се козметика, шампон, гел за коса, чешел, сапун и сл. ● Независен Оддел за Чевли - Совршено одделете ги валканите чевли или чистата облека. ● Голем главен оддел-облека за Складирање, чевли и други додатоци за работа или патување.

Особините