.

Широк Замена Клупа Авион Ножеви, Хсс Рака Планер Сечилото Дрво Планирање Сечилото Рачно Планирање Сечилото За Столар

Широк Замена Клупа Авион Ножеви, Хсс Рака Планер Сечилото Дрво Планирање Сечилото Рачно Планирање Сечилото За Столар

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Производот прифаќа челично сечило со голема брзина со остар раб и долг работен век Сечилото за планирање на дрво е со висока структурна цврстина. Висок квалитет,добра острина,голема издржливост, одлични работни перформанси. Квалитетот на производот е загарантиран со строга обработка. Сечилото ќе ја направи вашата работа поудобна и ќе заштеди труд. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал На Сечилото На Планерот : Хсс Боја : Сребрена Бела Големина : 44мм / 1,73 во 51мм / 2,01 Во (Опционална) Листа На Пакувања : 1 х Сечило.

Особините