.

Character・アウト- - DGA52UC/Пом Дизни Карактер Високо За Галакси А52 5g

Character・アウト- - DGA52UC/Пом Дизни Карактер Високо За Галакси А52 5g

DEN 392.80

Стока
Достапно е за нарачката

Отпорен На Гребење И Апсорпција На Удари Шок апсорбира ТПУ х Поликарбонат за намалување на гребнатини предизвикани од триење. Поликарбонат материјал, ТПУ. Тпу х поликарбонат што апсорбира удари за да се намалат гребнатини ОД триење 2х Цврстина На Молив Отпорен На Гребење Мек материјал за олеснување на ударот и квадратна воздушна перница за камера отпорен на гребење третман со Микро-точки ги намалува лепливите остатоци од страните.

Особините