.

Дрвени Мексикански Орнаменти Украси Од Дрво Синко Де Мајо Божиќен Висечки Декор Пината Знак За Новогодишна Елка Божиќни Украси За Забави На Фиеста Отворено Затвор

Дрвени Мексикански Орнаменти Украси Од Дрво Синко Де Мајо Божиќен Висечки Декор Пината Знак За Новогодишна Елка Божиќни Украси

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Мексикански Божиќни Орнаменти Комплети : 30 парчиња мексикански Украси За Новогодишна елка во 10 стилови, отпечатени со дезени, вклучувајќи снешко, гном, Мексикански Дедо мраз, црвена чили пиперка, оревокршачка, кактус, пината, шарен дизајн, правејќи ја вашата мексиканска божиќна забава да заблеска Апликација За Мексикански Божиќни Орнаменти : мексиканскиот Дедо мраз за украси За Новогодишна елка е погоден за Мексикански Божиќ, Синко Де Мајо, мексикански фестивал на фиеста, забава со кактус, божиќна забава, божиќен празник можете да го закачите На Новогодишни елки, на отворено, дворови, прозорец, камин. Цврсти и Сигурни : мексиканските украси За Снешко главно се изработени од квалитетен дрвен материјал со фина изработка, безбеден и без мирис, стабилен и цврст, не е лесен за деформација, кршење или избледување, што ќе ви овозможи долгорочно користење искуства. Мексикански Знаци Големина : големината на секоја декорација на кактус дрво мери прибл.

Особините