.

Покривка За нега, Полиестерска Машина За Нега За Доење Што Може Да Се Пере Мека Дише Удобна Преносна Покриеност за Доење за Бебиња 72х68, 5см / 28, 3х27, 0ин

Покривка За нега, Полиестерска Машина За Нега За Доење Што Може Да Се Пере Мека Дише Удобна Преносна Покриеност за Доење за Бебиња 72х68,

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Машина Што Може Да се Пере За Практично Одржување : овој повеќенаменски капак за нега може да се пере во машина и лесно се суши, обезбедувајќи погодно одржување за зафатените родители Може да се исуши и во машина за сушење алишта, осигурувајќи дека е секогаш чиста и подготвена за употреба. Мека И Удобна За Подобрена Употреба : повеќекратната покривка за нега е изработена од врвен полиестерски материјал кој станува помек при секое перење, без потреба од омекнувач. Оваа функција гарантира дека капакот е нежен и удобен и за мајката и за бебето. Доволно Безбеден Простор За Мирно Хранење : капакот за нега на бебиња обезбедува доволно безбеден простор додека дои, создавајќи топла и удобна средина за бебето. Оваа карактеристика гарантира дека бебето може мирно да дои без никакви нарушувања или непријатности. Дише И Бебе Безбедно За Сигурна Употреба : повеќенаменската покривка за доење е изработена од ткаенини за дишење и целосно безбедни за бебиња, осигурувајќи дека мајките можат да ја користат со доверба. Оваа функција му овозможува на бебето да добие доволна циркулација на воздухот за време на хранењето, спречувајќи го да стане премногу жешко, испотено или непријатно.

Особините