.

Калап за Торта од кабилок 16 парчиња Божиќни Матрици Божиќно Уметничко Сликарство Цртање Матрица За Прскање Шаблон За Декорација На Бележник За Автомобили Од Стакл

Калап за Торта од кабилок 16 парчиња Божиќни Матрици Божиќно Уметничко Сликарство Цртање Матрица За Прскање Шаблон За Декорација

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Божиќни Матрици Одлична божиќна самостојна декорација, правејќи го вашиот дом или забава пошармантна Божиќни Матрици Снегулки, Новогодишни елки, итн, Божиќни елементи обрасци, со силна божиќна атмосфера, можат да ја красат Божиќната забава, така што партијата има поинаков ѕид. Божиќни Матрици Фина изработка, мазни и уредни рабови, целосно сечење во шуплината, што нема да ги повреди рацете, но може безбедно да се користи. Божиќни Матрици Флексибилни, сликарство, ѕидови, текстил и друга декорација НА бои ВО БОЈА. Божиќни Матрици избран Е висококвалитетен материјал за МИЛЕНИЧИЊА, кој не е лесно да се оштети и може повторно да се користи. КарактеристикиБоја : Бела. Материјал : МИЛЕНИЧЕ. Големина : Околу 13, 00Х13, 00Х0, 10см/5, 11х5, 11Х0, 04инч.Пакет Вклучувајќи - 16 х шаблони.

Особините