.

Торта Стојат Торта Плоча Мода Десерт Плоча Трислоен Торта Десерт Решетката Соба Овошје Бонбони За Чај Партија Служат Послужавник

Торта Стојат Торта Плоча Мода Десерт Плоча Трислоен Торта Десерт Решетката Соба Овошје Бонбони За Чај Партија Служат Послужавник

DEN 1592.00

Стока
Достапно е за нарачката

Штандот за сервирање на нивоа лесно се собира со јасни упатства и едноставно се учествува за складирање Убаво дизајнирана : автентичната рамка за торта е прекрасна и елегантна,ви дава на вас и на вашите гости убав начин за сервирање колачи или други десерти. Трислоен послужавник за ужина : едноставен трислоен послужавник за закуски со длабок дизајн против лизгање во средината. Користете како штанд за кекси,држач за десерти или послужете за овошје и друго слатко задоволство, може да се користи на сите видови настани и забави како што се чајна забава, тушеви за бебиња, дипломирање, свадби, божиќ, денот на благодарноста или за украсување на домот. Уникатен тип : Изработен Од Висококвалитетен Зајакнат Порцелан, надворешниот круг, и аголен и не крут, полн со дизајн. Направете ја оваа европа стилска торта стојат, идеално за разни настани како што се свадба, ангажман, роденден, забава, туш за бебиња, Божиќ etc.It може да се користи на сите видови настани и забави како што се чајна забава, тушеви за бебиња, дипломирање, свадби, божиќ, денот на благодарноста или за украсување на домот.

Особините

Material:
porcelain
Color:
White
size:
31cm
Weight:
2500g
Packing list:
1* Cake racks:
note:
1. Due to manual measurement, please allow 1-3mm error.:
2. Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the project. :