.

ЛИУХУО Competitionмичка Гимнастика Трико Шарени Печатени Тркалезни Вратот Долги Ракави Дијамантски Девојки Конкуренција Перформанси

ЛИУХУО Competitionмичка Гимнастика Трико Шарени Печатени Тркалезни Вратот Долги Ракави Дијамантски Девојки Конкуренција Перформанси

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

80% спандекс, 20% полистер Затворање на копчето. Миење Раце Само. [ОДЛИЧНО за КОНКУРЕНЦИЈА и ПРАКСА] ✔избираме најквалитетен спандекс кој дише,мек и растеглив. Ова боди за gмичка гимнастика е совршено за вежбање и натпреварување во секое време. [СЕКОГАШ ВИ ОДГОВАРА] cut 9Д исечени и рачно сошиени, работиме напорно за да го направиме секој детал од секоја облека совршен. Би било подобро ако можете да ни ги испратите вашите мерења (како што се биста, половината, висината, колковите) кога ќе нарачате облека за да можеме да ја направиме точната големина за вас. [Прифатлива и погодна за сите возрасти] Available Достапни во целосна големина. Достапно во 10 големини. Ние ќе ја обезбедиме точната големина според вашите потреби. Без разлика дали сте симпатична девојка или убава дама, секогаш постои една за вас. ●Прилагодена Услуга : ова боди за gмичка гимнастика може да се прилагоди на вашата детална големина, боја на слика или друга боја, доколку ви треба, ве молиме контактирајте не.

Особините