.

Реико ЦМЦ03-Спп Камера Случај, С Големина

Реико ЦМЦ03-Спп Камера Случај, С Големина

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Ткаенина/Најлон Главниот оддел Без Капка со Патент обезбедува безбеден, лесен пристап до вашиот фотоапарат. Ремен за рамо со прилагодлив. Сакате да ја носите камерата со леснотија? Оваа заштитна футрола за носење Камера ќе ви помогне да ја заштитите камерата од гребнатини и гребнатини при носење или патување со камерата. Оваа уникатна Торбичка За Камера ќе ви овозможи да останете организирани со одржување на каблите за полнење и мемориските картички сите на едно место со камерата кога патувате или кога камерата не се користи.

Особините