.

Ајде Да Одиме Девојки Маица

Ајде Да Одиме Девојки Маица

DEN 364.00

Стока
Достапно е за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.

Особините