.

Бакати-Племенски/Ацтечки Кадифен Везен 30 х 40 инчи Бебешко Ќебе

Бакати-Племенски/Ацтечки Кадифен Везен 30 х 40 инчи Бебешко Ќебе

DEN 399.84

Стока
Достапно е за нарачката

Постојат многу други координативни додатоци за купување одделно Во Овие Колекции Постелнина за да се направи расадникот на вашето дете да изгледа уникатно, стилски и шик, вклучувајќи повеќе опции за чаршафи за креветчиња/мали деца, завеси, прозорец валанс, 3 избори на креветчето/детско креветче здолништа, 3 избори на кадифен ќебиња, 10 парче креветчето сетови Со Браник Рампа, Со Една Долга Страна Креветчето Железнички Капак, 3 избори за креветчето вградени листови, деца складирање вклучувајќи Расадник За Складирање Кади, Пречка, Играчка Градите, Чување Торби во повеќе големини,. Комплети за постелнина за мали деца од 4 Парчиња, комплети за постелнина за мали деца од 3 Парчиња, перница за декември, Табла За Меморандуми, Теретана За Активности За Бебиња, ватирани навлаки за менување подлоги, Перница И Навлаки За Нега, Мочање, 2 пакувања кратки странични капаци за шини за креветчиња, итн достапни за купување одделно Од Бакати. 100% памучни перкале ткаенини кои се најдобри за кожата на вашето дете. Машина За Перење Со упатства за секоја ставка за нега. Мала торба за складирање 10 х 10 х 10 инчи за ставање на полици или под масата за менување пелени. Голема торба за складирање 14 х 14 х 10 инчи за ставање на полици или под масата за менување пелени. Складирање на алишта во 2 големини и двете се склопливи и доволно големи за да траат преку мали деца и дванаесет возрасти. Расадник За Складирање Кади за да ја одржувате должноста и потребите за капење на вашето новороденче организирани и на дофат цело време. Креветчето/Ѕид За Складирање Организатор за да ги задржите сите митови, чорапи, чизми, оние и сите додатоци на дофат кога ви се најпотребни. Складирање На Маса за Менување Пелени со 6 џебови за да ги задржите на дофат додека вршите должности за пелени. 4 комплет постелнина за мали деца, вклучувајќи преголем утешител, рамен чаршав со еластична од едната страна што го олеснува фиксирањето на креветот. Комплет за чаршафи за мали деца достапен за купување одделно помеѓу алиштата. Декоративна перница која може да се користи за рокерот во почетните денови за поддршка на грбот, може да се користи како декоративна перница на креветот за мали деца. Листови за креветчиња во повеќе отпечатоци и цврсти бои достапни за купување како дополнителни чаршафи додека валканиот е во алишта. Кадифни Ќебиња во повеќе избори во боја. Мат за Дремка за мали деца за дневен престој, патување или спиење кај баби и дедовци.

Особините