.

Keyscaper NCAA iPhone 4 &засилувач; iPhone 4s Судрат Случај Во Духот

Keyscaper NCAA iPhone 4 &засилувач; iPhone 4s Судрат Случај Во Духот

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Официјално лиценциран од нцаа Дизајниран и Печатен Во Портланд, ИЛИ САД. Едно цврсто парче за да можете само да поп-во вашиот i Phone 4/4 S. Гумени раб за да помогне во заштитата на вашиот телефон од мали испакнатини и капки. Направено за прецизно вклопување на i Phone 4/4 S. Ncaa i Phone 4 & i Phone 4s Случај На Удар со Клучеви Во Дух додава сериозен став кон вашиот телефон. Овој официјално лиценциран случај додава школка за заштита и идентитет на вашиот инаку придружник за сечење колачиња. Од џеб до шипка до ноќен штанд, овој уникатен дизајн сигурно ќе ве забележи додека ја повторувате љубовта на вашиот тим. Одликувајќи се со крут грб со флексибилен гумен браник овој случај нуди совршена рамнотежа на формата и функцијата. Дизајнирана и печатена Во Портланд, или, целата опрема за Клучеви е официјално лиценцирана и доаѓа со едногодишна гаранција против дефектите на производителот.

Особините