.

Држач За Торта, Држач За Кекси, Штандови За Десерти Сет За Прикажување На Маса, Црна Мермерна Шема

Држач За Торта, Држач За Кекси, Штандови За Десерти Сет За Прикажување На Маса, Црна Мермерна Шема

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см/125 во, Плочи 21 см/8.44 во и 27 см/10. ● Материјал За Држач За торта : Плочата Е Изработена од Пластика, Централната Колона Е Изработена од Железо. € Овошје Десерт Дисплеј Плоча : Погоден За Прикажување На Кекс, Овошје, Крофни, Бонбони, Чоколадо и Други Десерти За Да Се Направи Споделување Повеќе Церемонијални! Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините. € Чувство На Искуство : Материјалот е Сигурен и Издржлив. Доволно За Задоволување На Дневните Потреби. Одлично Е Да Ги Прикажувате На Свадби, Фестивали, Годишнини, Забави, Чајни Забави или Семејни Собири!. Откако Ќе Го Добиете Производот, Доколку Имате Какви било Прашања, Можете Директно Да Ме Контактирате, а јас Ќе Ви Одговорам во рок од 24 Часа и Ќе Ви Го Решам Проблемот. ● Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ја сакате.

Особините