.

Xbox 360 Тенок Кристално Јасен GhostCase - КРИСТАЛНО ЈАСЕН

Xbox 360 Тенок Кристално Јасен GhostCase - КРИСТАЛНО ЈАСЕН

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : ПОТРЕБНА Е ВЕШТИНА ЗА СТРУЧНО МОДИРАЊЕ ЗАБЕЛЕШКА : ОВА НЕ Е XBOX 360 ТЕНОК, ТУКУ СЛУЧАЈ ЗА XBOX 360 ТЕНОК. Црната пластика те исплаши? Заменете Ја Таа Болка Во Очите Xbox 360 тенок црн случај за еден од Нашите Јасни Духови. Ова е најкомплетниот 360 тенок случај на пазарот, со висококвалитетна пластика која дава изглед на стакло (никој не сака непроѕирни пластични кутии)! Внатре во овој неверојатен комплет е и јасна обвивка на вентилаторот, без ова витално парче дури и не би можеле да ја видите вашата плочка! Ова парче ја отвора вашата конзола за да можете да видите што се случува внатре (ова исто така овозможува вашиот сопствен комплет за осветлување да осветли с everything во куќиштето)! Овој Ултра Комплет вклучува : Xbox 360 Тенок Случај Замена Вклучува Сопствени Двојна Светлина Комплет Јасно Покровот Вентилатор Доаѓа со Сите 3 Отворање Алатки (се што ви треба!) Исклучително Висок Квалитет! Доаѓа со рамка ЗА двд-фиока и одговара на Сите Xbox 360 Тенки ДВД-дискови!.

Особините