.

Истражување На Отворено Женска Кошула Со Кратки Ракави На Покривот

Истражување На Отворено Женска Кошула Со Кратки Ракави На Покривот

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на патент. Машинско Перење. Летна кошула направена од лесна, дише, органска памучна мешана ткаенина која е удобна цел ден во топло време. Печатени уметнички дела инспирирани од природни цветови. 55% Органски Памук, 45% Полиестер. Лесно Брзо Сушење Фитил Дише. Облека Измиени Лево Копче Надолу Џебот На Градите Зашиени Манжетни Валани Ракави Заден Јарем За Подобра Подвижност Центар Назад Надворешна Закачалка Јамка Десен Колк Безбедност Поштенски Џеб Кошула Опашка Полите. ИСТРАЖУВАЊЕ НА ОТВОРЕНО : изградивме компанија од чувство : желба да излеземе. Тоа е она што не тера. Нашето племе е посветено на истражување на нашите страсти на отворено и предизвикување на планините, водата и пустините на планетата што толку многу ја сакаме.

Особините