.

Лајтбаре Машка Изведба Поло Кошула Што Ја Отстранува Влагата Брзо Суви Тактички Пике Кошули Пешачење Риболов Голф УПФ 50

Лајтбаре Машка Изведба Поло Кошула Што Ја Отстранува Влагата Брзо Суви Тактички Пике Кошули Пешачење Риболов Голф УПФ 50

DEN 223.68

Стока
Достапно е за нарачката

Плетена од напредна заштита од 50+ UPF, 100% полиестерска брза сува ткаенина која добро ја држи формата; Речиси без брчки и без пилинг; Одлично задржување на бојата Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ткаенината има текстура, вафли ткаат изглед за подобрена дишење, како и претставува висок квалитет во текстура во меѓувреме, тој е мек на допир. Со малку природно истегнување плус удобно опуштено вклопување, оваа поло кошула што ја отстранува влагата е идеално погодна за какви било активности на отворено. Се одликува со плетено ребро, јака со три копчиња, предни очила за сонце или јамка за пенкало, џеб за гради што дава детали и додава складирање и странично поделено полите што изразува лежерен и покарактеристичен изглед. Мрежестите панели од двете страни на телото и под рацете ја испуштаат влагата многу побрзо кога сте активни на топлина. Одлично за слободно време, работна облека или активности на отворено како голф, пешачење, кампување, риболов, патување.

Особините