.

Ontsho 12pk Мала Игра Широки Глави 125 Жито Чекан Тапи Точки Со Широкопојасен Случај Мала Игра Стрелка Совети Завртка-Во Стрели

Ontsho 12pk Мала Игра Широки Глави 125 Жито Чекан Тапи Точки Со Широкопојасен Случај Мала Игра Стрелка Совети Завртка-Во Стрели

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

[125 Жито Тапи Глави] Погоден За лов на мали дивеч и теренска пракса 12 Пакети со широка кутија. [Мали Широки Глави На Игри] Дизајнирани Со рабови За сечење може да се фатат во мала игра и да спречат вашата стрела да заглави во дрвја или да закопа земја. [Издржливо и Тешко Удирање] вдлабнатата балистичка точка дава убиствен шок на малата игра. Изработени од стврднат челик за да преземат тешки удари и да продолжат да пукаат. [Широкопојасен Случај] Доаѓа со 12 пакување пена вметнете широка кутија за безбедно складирање и транспорт. [Лесно Инсталирање] Компатибилен со повторување, сложен лак и самострел, лесен за инсталирање.

Особините