.

Hunanyume 50 Вудленд Ви Благодариме Картички, 4€6 Во Различни Шумски Суштества Ви Благодариме Забелешка Картички со Коверти &засилувач; Налепници, Масовно Симпатична Шу?

Hunanyume 50 Вудленд Ви Благодариме Картички, 4€6 Во Различни Шумски Суштества Ви Благодариме Забелешка Картички со Коверти &засилувач;

DEN 700.80

Стока
Достапно е за нарачката

Шумски Тематски Картички : оваа масовна кутија сет од 50 шумски суштества ви благодариме картички содржи 5 избрани слатки дизајни во пакувања од 10 Нашите зеленило шумски тематски картички се дизајнирани со многу сакани животни, вклучувајќи ракуни, верверички, зајаци, елени, мечки, лисици и сл. Со овие картички во рака, можете да запишете personal белешки за да ги загреете луѓето околу вас во секое време. Празно Внатре : шумските картички за благодарност се 4 х 6 кога се преклопени и празни внатре. Покрај многу пишување соба, шумата ви благодариме картички имаат линија пати надолу средината, обезбедување на повеќе удобно искуство употреба. Одличен Квалитет : празните картички за благодарност се направени од густа залиха на картички со мазна текстура на површината. Секое бебе туш ви благодариме картички во собата доаѓа во трајни и еднократно кутија за лесно складирање. Внатре во пликот има и симпатичен дизајн. Комплет Пликови и Налепници : пликот е изработен од висококвалитетна хартија и е доволно голем за да одговара на фотографија со стандардна големина.

Особините