.

Богатствата НА каролина CJ1077-GCNL Буква G Фудбал Сина И Златна Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална За Спална Соба, Бања, Расадник, Ходник, Куј

Богатствата НА каролина CJ1077-GCNL Буква G Фудбал Сина И Златна Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална За Спална

DEN 379.04

Стока
Достапно е за нарачката

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи. Направени во САД од нашите уметнички дела. Шеврон-Училишни Бои подароци, шеврон - Училишни Бои колекционерски предмети, Шеврон-Училишни Бои Ноќно Светло. Уметнички дела керамичкото ноќно светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предниот дел на ноќното светло е висок шест инчи и широк 4 инчи. Две вклучени завртки ја држат плочката во држач. Вклучена е Сијалица и држачот е длабок 3 инчи.

Особините