.

Ebc Сопирачки DP31795C Црвени Работи Керамички Ниска Прашина Сопирачка Рампа

Ebc Сопирачки DP31795C Црвени Работи Керамички Ниска Прашина Сопирачка Рампа

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Најниска подлога за прашина во опсег Идеална европска надградба на сопирачките на возилото. Високо триење ниска топлина бледнеат. Одлично за брза улица и премиум седан. Ниска прашина Ebc Redstuff е одлична подлога за брза употреба на улица и е насочена кон увоз на ВИСОКИ КС, мускулни автомобили и Престижни Европски автомобили. Керамичките влошки од Reц Црвени Работи ја намалуваат прашината што ЈА испуштаат оем влошките за околу 80 проценти. Црвените влошки исто така го намалуваат абењето на роторот, така што роторите и влошките траат подолго додека обезбедуваат одлични перформанси на сопирачките. За оптимален животен век во употреба НА патеката stillц сепак им препорачува на возачите да ги надградат Своите Жолти Работи или дури и новиот опсег На Сини Работи, но ако брзата улица е она што ви треба, Керамиката За Црвени Работи НАCЦ е рампа за избор.

Особините