.

Хајмер 80.963.Е50 Нула Мајстор Аналоген Сензор Со Интегриран Конус ХСК Е50

Хајмер 80.963.Е50 Нула Мајстор Аналоген Сензор Со Интегриран Конус ХСК Е50

DEN 9600.00

Стока
Достапно е за нарачката

3-димензионален пронаоѓач на рабови се наоѓа во Оската X,Y И Z Измерете ги димензиите на работното парче. 1 Краток Врв Сонда Вклучени w / Сензор. Измерете ја плошноста на површината. Нема дијаметар на врвот на индикаторот за одземање = БЕЗ МАТЕМАТИКА!. Хајмер 3д Сензорите се прецизни алатки за мерење дизајнирани и произведени Во Германија, според највисоките стандарди за квалитет. Хајмер, Квалитетот Победува!.

Особините