.

Омомат Нитрилна Гумена Антистатичка Подлога, За Области За Статичка Контрола, 2' Ширина х 11 'Должина х 0,43 Дебелина, Црна

Омомат Нитрилна Гумена Антистатичка Подлога, За Области За Статичка Контрола, 2' Ширина х 11 'Должина х 0,43 Дебелина, Црна

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Анти-Замор Чиста соба 100/ИСО Класа 5. 3 Година Гаранција. Цврста Нитрилна Гума. Antiономски, анти-замор мат за употреба во електронската индустрија или за области каде што статичката контрола е клучна поради чувствителната опрема. Исто така достапно во проводна верзија, како и во верзија со умирање за да се овозможи проток на воздух. Чиста соба 100/ИСО Класа 5.

Особините