.

Happyyami За Еднократна Употреба Алатка За Пирсинг На Уво Алатка За Обетки За Обетки За Тело Нос Папок Пирсинг На Усни Салон За Домашна Употреба

Happyyami За Еднократна Употреба Алатка За Пирсинг На Уво Алатка За Обетки За Обетки За Тело Нос Папок Пирсинг На Усни Салон За Домашна

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Изработен е од материјали кои можат да издржат долгорочна употреба Едноставна структура и многу лесна за ракување. Има дизајн на главата што може да се свитка за да избегне случајно прободување и крварење. Ова е пирсер за нос за еднократна употреба, кој може да ја обезбеди вашата хигиена. Брз и едноставен процес на перфорација. Тоа може ефикасно да ја заврши работата на пункција на носот. Еднократен безбеден пирсинг на увото, пирсинг на ноктите, алатка за пирсинг, елиминирање на можна вкрстена инфекција и воспаление за време на пирсинг на увото. Погоден за професионална употреба или употреба во домаќинството. Купете со доверба. Ние ќе обезбедиме одлична услуга за секој клиент. Ако имате какви било прашања или сомнежи или проблеми по продажбата, ве молиме контактирајте не прво. Опис дали барате безбеден перфоратор за нокти за нос? Дали барате сигурна алатка која ќе ви помогне да завршите пункција на носот? Ако вашиот одговор е да, ве молиме погледнете го овој производ! Нашиот професионален перфоратор за нокти за нос мора да ги задоволи вашите потреби.

Особините