.

Прокаре Возрасни Долна Облека Повлечете Ја Средната Умерена Апсорпција За Еднократна Употреба, КРУ-512-Пакет од 20

Прокаре Возрасни Долна Облека Повлечете Ја Средната Умерена Апсорпција За Еднократна Употреба, КРУ-512-Пакет од 20

DEN 222.08

Стока
Достапно е за нарачката

Прокаре Возрасни Долна Облека Повлечете Ја Средната Умерена Апсорпција За Еднократна Употреба, КРУ-512-Пакет од 20 Бренд : Прокаре. Име На Производителот : Прв Квалитет. Број на производителот : КРУ-512. Апликација : Абсорбента Долна Облека. Апсорпција : Умерена Апсорпција. Материјал За Поддршка : Поддршка Слична На Ткаенина. Тип На Прицврстувач : Искинете Ги Шевовите. Стил На Нога : Се Собира Еластична. Големина : Средна. Опсег на големина : 34 до 46 Инчи Половината / Колкот. Материјал На Горниот Лист : Горниот Лист Сличен На Ткаенина. Употреба : За Еднократна Употреба. Корисник : Возрасни. Стил : Повлечете. ПРОДАДЕНИ ОД : Пакет од 20. Големина средно - 34 до 45 Инчен Струк / Колк Унисекс ткаенина-како надворешна ткаенина и зони за дишење се дизајнирани за удобност на носителот и здравје на кожата дизајнот на повлекување и исклучување му овозможува на носителот да се облекува и соблекува како обична долна облека.

Особините