.

АМРИУ Бебе јода Роденденски Подароци за Тетка, слатки чаши Бебе Јода Подароци За Тетка Смешна новина кафе кригла, роденденски подароци за жени, Уникатни Божиќни По?

АМРИУ Бебе јода Роденденски Подароци за Тетка, слатки чаши Бебе Јода Подароци За Тетка Смешна новина кафе кригла, роденденски

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

СОВРШЕН ПОДАРОК за ТЕТКИ-хумористичен подарок за тетка од неговото дете или Сопруг; дизајнот вели "Јода Најдобра Тетка Досега" тоа е добар сегашен избор за Тетка Безбедни и Издржливи Краеви Изработени од керамичка глина отпорна на висока температура, машина за миење садови и безбедна микробранова печка. нема лесно да чип или пукне. погоден за кафе, чај, топло чоколадо, млеко, супа, колаче. ХУМАНИЗИРАН ДИЗАЈН : рачката Во форма На ц на нашите подароци за тетка од деца ги прави лесни за држење. Работ е мазен и тежината не е ниту премногу тешка ниту премногу лесна. Дното е замрзнато, така што нема лесно да падне ако случајно се помести. ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : овој подарок за жени може да се испрати како подарок на Тетка, Божиќ, роденден итн. И може да се користи дома, во канцеларија, во градината или за лекување на пријатели или семејства. СРДЕЧНО ПЕЧАТЕЊЕ : Секоја тетка би била среќна да добие подарок за тетка за денот на тетката од сопствените деца.

Особините