.

Акус Женски Металик Течни Долги Ракави Гимнастички Танц Трико Боди

Акус Женски Металик Течни Долги Ракави Гимнастички Танц Трико Боди

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Лакирана Кожа+Спандекс Женски возрасни мочуриште танц трико, растеглива ткаенина. Долги ракави, деколте со лажичка и дизајн со висок крој, тенок фит. Супер мек и удобен за носење, сјаен изглед, миење раце. Погоден за часови по танц, гимнастички вежби, сценски перформанси, костими итн. Ве молиме внимателно проверете со табелата со големини што ја даваме пред да нарачате. Комплетот Вклучува : 1x Танц Трико Состојба : Ново Со Материјал За ознаки : Лакирана Кожа+Боја На Спандекс : Повеќебојна(како што покажуваат сликите) Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина за возрасни-|Градите-|Половината- - - - Должина На Ракавот - - - | - - - Рамо До Меѓуножје(исклучи ремени за рамо) -S|S-|-27.0"/67cm -M|M-|-29.0"/69cm -L|L-|-31.0"/71cm -XL-|-XL-|-33.

Особините