.

Panasonic TH-98SQ1W 98 Класа Голем Формат 4k Дигитален Дисплеј

Panasonic TH-98SQ1W 98 Класа Голем Формат 4k Дигитален Дисплеј

DEN 1220.80

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : Црна 98", 500 цд/м2, 4К ИПС панел со тенок и стилски дизајн и 24/7 работење. Висок квалитет на сликата преку HDR поддршка (HLG систем) што прикажува светли и темни слики на реален начин. 4 K USB Медиа Плеер : ја елиминира потребата за надворешни уреди и овозможува ажурирања преку LAN. Висока проширливост со ултра-тенок Intel SDM (Intel Smart Display Module), displayport конекција за маргаритки-синџир сигнализација, функција на повеќе екрани (quad, Pin P, Pby P) и 4 K ДИГИТАЛНА ВРСКА. LED Дисплеј-98 инчи - 3840 x 2160 - 500 cd/m2 - 1300 : 1 - 8 Ms-HDMI,DVI-D 24-pin x 1 / Стерео мини Приклучок (M3) x 2 (Споделено со КОМПЈУТЕР In),Мини d-sub 15-pin x 1 / Стерео мини Приклучок (M3) x 2 (Споделено СО DVI-D In),Display Port x 1.

Особините