.

Машки Блок Во боја Качулка Велур Јакна Секојдневен Кадифе Велур Кадифе Дуксери Ретро Хип Хоп Дуксер Пуловер

Машки Блок Во боја Качулка Велур Јакна Секојдневен Кадифе Велур Кадифе Дуксери Ретро Хип Хоп Дуксер Пуловер

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

`+Материјал : мешавина Од Памук + Полиестер помага во намалување на пилингот и собирањето Меко и свилено чувство, лесно, квалитетно и удобно. Дизајн : Секојдневен спортски стил, едноставен и класичен дизајн, погоден За Fall, пролет и зима. Одлично за секојдневно И спортско, атлетско Носење. Прилики : Погоден За секојдневно носење, секојдневно, спортско, патување, улица, дом, Божиќ, Други секојдневни активности или која било пригода итн. Совршени подароци за вашето момче, син, сопруг и себе си. €®Натпревар : пуловер дизајнерските дуксери се попопуларни ако одите на опуштено, може да се спарите Со Маица, секојдневни панталони за секојдневен изглед; со фармерки и чевли на табла го засилуваат вашиот уличен стил додека промовирате чувство на индивидуалност, исто така, може да правите какви било секојдневни активности со спортски панталони. За најпрецизно вклопување, ве молиме проверете ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ лоцирана во сликата на производот или под описот на производот пред да нарачате.

Особините