.

Луокиуфа 12 Инчни Екстра Големи Куки Во Форма На Буквата С, Тешки Долги Куки За Висечки Куки За Продолжување На Растенијата За Прибор, Прибор, Пергола, Плакар,Корпа З?

Луокиуфа 12 Инчни Екстра Големи Куки Во Форма На Буквата С, Тешки Долги Куки За Висечки Куки За Продолжување На Растенијата За Прибор, Прибор,

DEN 143.84

Стока
Достапно е за нарачката

1 Златни Куки Во Форма На С : стилските Куки С , се направени од тежок метал за да ги издржат сите видови временски услови и сезони.ГОЛЕМИНА : Должина 12 инчи, Дијаметар 0,2 инчи 2 Парчиња Тешки куки.Ако барате некои куки за да заштедите простор од вашата кујна или работилница, овие куки би биле одличен избор поради неговата економичност и врвен квалитет.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : нема потреба да се грижите за дупчење дупки на вашите прекрасни ѕидови со овие куки. Лесно може да ја обеси вашата фабрика или алати за облека на лавици,барови, прачки или полици без потреба од нокти или лепила.изработени се од тежок метал, овие куки се силни и тешки, така што можете да закачите потешки предмети без страв дека ќе паднат или ќе се оштетат. РАЗНОВРСНА : овие тешки куки во форма на Буквата С се совршено решение за складирање и организирање прибор и прибор, не само што можете да го користите за закачување лажици, тави, саксии, чаши за кафе во кујната, туку и за држење облека, чанти во плакарот, растенија, градинарски алат во работна површина, крпи во бањата итн.

Особините