.

3-Ниво Кекс Стојат Кактус На Полка Точки Црна Партија Храна Сервер Дисплеј Штанд Овошје Десерт Плоча Украсување За Свадба, Настан, Роденден

3-Ниво Кекс Стојат Кактус На Полка Точки Црна Партија Храна Сервер Дисплеј Штанд Овошје Десерт Плоча Украсување За Свадба, Настан, Роденден

DEN 591.84

Стока
Достапно е за нарачката

3-Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар-8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и сите други десерти. Безбедносен Материјал : нашиот комплет за прикажување торта е изработен од пп материјал за заштита на животната средина за храна; потпорниот држач е железен метал. Стабилна основа, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен Дизајн : Луксузна златна боја и завршена со уникатен дизајн на печатење. Овие десертни дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесен За Инсталирање И Складирање : Само зашрафете ја плочата на штандот. Складирање во кабинетот без зафаќање простор кога не е во употреба. Погодно за чување и носење. Повеќе Прилики : овој елегантен комплет за штандови за торта е совршен за прикажување на вашите омилени колачи и десерти на секоја свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или специјална пригода. Добри Вести За Љубителите На Попладневниот Чај уникатниот дизајн на печатење го прави попладневниот десерт да изгледа поелегантно и помодерно. Можете да го користите за да уживате во прекрасен попладневен чај и да поминете пријатно попладне со пријателите. Уживајте во Вашиот Слободен Живот дизајнот на тристепената структура може да собере десерти како колачи, сендвичи и овошје.

Особините