.

Салфетка За Хартија За Гости За еднократна употреба-Крпи За Гости Слични На Крпа За Еднократна Употреба - Мека И Впивачка Ткивна Хартија За Кујна, Бања, Забава, Свад?

Салфетка За Хартија За Гости За еднократна употреба-Крпи За Гости Слични На Крпа За Еднократна Употреба - Мека И Впивачка Ткивна

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

ЕЛЕГАНТНИ КРПИ ЗА РАЦЕ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Подобрете го вашиот хостинг со овие луксузни крпи за гости за еднократна употреба со врвен квалитет, што ќе ги сакаат сите ваши гости! ЕДНА КРПА, ПОВЕЌЕНАМЕНСКА : Користете ги овие врвни хартиени крпи за еднократна употреба за вашите гости, вашата бања, кујна и трпезариска маса или настан на отворено. МЕКА и ВИСОКО АБСОРБЕНТА : Користете За Сушење Раце, Мијалник и Шалтер за Бришење, Чистење На Површини и други апликации за сушење за општа намена. КРПИ ЗА РАЦЕ СО ДОПИР НА ЛЕН : Овие Хартиени салфетки имаат изглед и чувство на платнена постелнина, но со исплатливост и погодност за еднократна употреба на салфетки за еднократна употреба. ВИСТИНСКА ГОЛЕМИНА : [1000 Пакување] Рачни Салфетки за Еднократна Употреба, 12" х 17" кога се расплетуваат, 8,5 "х 4" кога се преклопуваат. Додадете Исклучителен Додаток На Кој Било Од Вашите Домашни Собири и Настани, Со Најквалитетни Повеќенаменски Салфетки за вечера за еднократна употреба! Однесете на следно ниво кој било од вашите домашни собири и настани, со овие салфетки за еднократна употреба со врвен квалитет што ќе ги сакаат сите ваши гости! Лен-Чувствуваат & Ултра Абсорбента овие прекрасни крпи за бања за еднократна употреба се целосно органски и, оттука, многу еколошки и биоразградливи. Покрај тоа, тие се чувствуваат како мазна ленена крпа – но тие се два пати повеќе абсорбента отколку што би била вообичаената ленена крпа! Карактеристики на производот : Конструиран од густ хартиен материјал кој се чувствува сличен на вистински платнен лен, но нуди погодност на производ за еднократна употреба!Мека на допир, елегантна и нуди рентабилна алтернатива на скапите крпи за гости.

Особините