.

Wrangler МАШКИ 13mwz Каубојски Намалување На Оригиналниот Одговара Жан

Wrangler МАШКИ 13mwz Каубојски Намалување На Оригиналниот Одговара Жан

DEN 598.88

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Затворање на патент. Машинско Перење. ОРИГИНАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ. Дизајнирани имајќи го предвид функционалното вклопување, овие фармерки се направени за да се натрупаат преку вашиот омилен пар чизми. Изграден со удобно вклопување во половината, седиштето и бутот, овој јеапан е направен и за функција и за удобност долги денови во седлото. КЛАСИЧЕН КАУБОЈ ЖАН. Направен за автентични каубои и носен од светски шампиони, овој оригинален каубојски крој јеапан е испробана и вистинска класика. Како Официјален Натпревар Во Прородео жан, овој западен тексас од суштинско значење ќе остане со вас во годините што доаѓаат и ќе го одржува тој безвременски каубојски стил. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ. Не е прашање дека оваа класика може да издржи абење. Направено со издржлив памук во тешка категорија и исечени шевови за да се спречи триење, овој оригинален фит јеапан беше направен да трае без оглед на задачата. Без разлика дали сте надвор на ранчот или работите во гаража, потребен ви е издржлив фармер кој ве одржува удобно во текот на денот. Направен од 100% памук, овој жан обезбедува удобност и дишење за вашиот ден што претстои. Овој каубојски крој жан е конструиран со автентичен стил од пет џебови : (1) џеб за часовници, (2) предни џебови за лажички, (3) задни џебови за лепенки. Завршено со бакарни навртки за дополнителна долготрајна издржливост. Овие удобни, издржливи фармерки се целосно опремени со сите автентични детали што би ги очекувале од белегот на каубојската култура, вклучувајќи класичен неолитски лепенка, стил со пет џебови и нашиот потпис " В " шиење.

Особините