.

22251C105MAT2A-Фиксна 2-Пина SMD 22251C105MAT2

22251C105MAT2A-Фиксна 2-Пина SMD 22251C105MAT2

DEN 1049.60

Стока
Достапно е за нарачката

Повеќеслоен Керамички Чип (MLCC) Кондензатор-Површинска Монтажа (SMD) Фиксен СМД Керамички Повеќеслоен Кондензатор. (100 Парче Многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во БЕЗБЕДНО пакување НА ЕСП. Квалитет проверен од професионалци во индустријата. Совршен за леб, САМ, производител, поправка, прототип. AVX ФИКСЕН Кондензатор SMD КЕРАМИЧКИ 2225 Повеќеслоен Керамички Кондензатор ( MLCC) - Површинска Монтажа (SMD) 2-pin Smd Површинска Монтажа (SMT) 22251 C105 22251 C105 MA.

Особините