.

1 Еез Цевка За Аерација На Воздушни Меури За Аквариумски Ѕид Дифузор На Воздух Пумпа За Кислород Додаток За Аксесоар

1 Еез Цевка За Аерација На Воздушни Меури За Аквариумски Ѕид Дифузор На Воздух Пумпа За Кислород Додаток За Аксесоар

DEN 156.64

Стока
Достапно е за нарачката

①Цврсто Поправете Ја Со супер силна вшмукувачка чаша, може цврсто да ја поправи цевката со меурчиња на ѕидот на резервоарот за риби, цевката со меурчиња нема да лебди на водата, која е униформа и растворениот кислород во водата е зголемен, и тоа е најдобриот партнер за воздушна пумпамеур ѕид аквариум. ●Напреден Дизајн● цевките за меурчиња може да се продолжат, двојните цевки може лесно да се поврзат со пластичниот конектор, за да можете да ги поврзете во соодветна должина за да ја исполните должината на вашиот резервоар за риби.тивка воздушна камена лента.€Висок Квалитет Q телото на цевката е изработено од висококвалитетен пластичен материјал, влезот на воздух е изработен од силиконски материјал, нетоксичен и еколошки, кои обезбедуваат сигурни перформанси и долго време на услуга. ●Лесен За Инсталирање Цевката е многу лесна за инсталирање во вашиот резервоар за риби, а главата за влез на воздух може да се расклопи за лесно чистење, задржувајќи го внесот на воздух слободно. Веднаш создадете многу ситни меурчиња што ќе ги сака вашата риба. ●Функција●Цевката за Аерација На Воздушни Меури е совршена за вашиот аквариум или аквариум и е најдобриот партнер за воздушна пумпа. Веднаш создадете многу ситни меурчиња што ќе ги сака вашата риба. Овој воздушен камен ги ослободува меурчињата помали, погусти, униформни, што прави поголема стапка на растворање на кислород во вода.

Особините