.

Xmgelp Машки Активни Тренерки Постави Долги Ракави Со Целосен Патент Џогирање Трчање Дуксери 2 Парче

Xmgelp Машки Активни Тренерки Постави Долги Ракави Со Целосен Патент Џогирање Трчање Дуксери 2 Парче

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер Затворање на патент. Машинско Перење. Мека и Лесна Ткаенина : сите комплети машки костуми за патеки се изработени од 100% полиестерски материјал за здив, брзо сувата и мека ткаенина остануваат удобни,лесните тренерки се чувствуваат слободни за движење додека трчате џогирање. Целосно Поштенски И Поло Атлетски јакни : атлетската јакна на патеката се одликува со јака за стоење, повеќе стилски изглед,целосно затворање на патент и два џебови за сечење за прилагодување на идеалната температура,останете топли, блокирајте го ветерот додека вежбате или џогирате. Атлетско Вклопување И Стајлинг На Џогер : опуштени панталони со пот со два џебови,дополнително складирање за паричник,клучеви,слушалки,телефон итн.еластичен појас повлечете ги за изглед на стил на џогер, идеален комплет за џогирање за мажи. Голема И Висока Активна Облека : машки облеки со пруги поставени 2 парчиња како атлетска спортска облека и одлични за теретана, тренинг,тренинг,џогирање,пешачење,активности на отворено и идеални за модно секојдневно носење, погодни за големи и високи мажи.

Особините