.

Екуаер Женски Хемии Ноќница Целосна Лизга Фустан За Спиење Чипка Дневна Облека За Спиење Фустан

Екуаер Женски Хемии Ноќница Целосна Лизга Фустан За Спиење Чипка Дневна Облека За Спиење Фустан

DEN 335.68

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : 95%Вискоза, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Висококвалитетна хемиска облека за спиење : Изработена од висококвалитетна чипка и модална, таа е мазна, еластична и лесна многу удобна за носење за ноќ. Секси Дизајн : дизајнот На V-вратот, декорацијата на грбот а-линија и цветна чипка ви помагаат да ги покажете вашите прекрасни линии, ве прави поблагородни во текот на ноќта. Прилагодливи Ремени За Шпагети : Прекрасна ноќница за долна облека, ремени за истегнување се прилагодуваат во задниот дел што нуди елегантен изглед и удобност, ноќната тоалета за жени секси е удобна и разноврсна,како лизгање под облеката или носење во кревет како ноќна облека за спиење. Уживајте Во Вашиот Подарок : Прекрасен подарок за сопругата или пријателите или за себе како облека за спиење, совршен за Денот на Вљубените, ноќи за состаноци, долна облека за брачни ноќи, долна облека за меден месец, свадба на невеста, празник, Божиќна долна облека, игра со улоги и забава за долна облека. За Ваше Најголемо задоволство, Внимателно Проверете Ја Табелата За Мерење Пред Да го купите предметот.

Особините