.

Гарднер БЕНДЕР ТК-500 Избрани Жица Конектор И Терминал Комплет, 22-10 AGG, Вклучува: Завртка-На И Најлон Pigtail Конектори, Прстен/Лопата Терминали, Задник/Допрете Споеви, Ма?

Гарднер БЕНДЕР ТК-500 Избрани Жица Конектор И Терминал Комплет, 22-10 AGG, Вклучува: Завртка-На И Најлон Pigtail Конектори,

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

КОМПЛЕТОТ 274 ВКЛУЧУВА : 25 Сиви, 15 Портокалови, 15 Жолти И 15 Конектори Со Црвена Жица; 20 Терминали Со Црвен И Син Прстен; 20 Терминали Со Црвена, Сина Лопата, 20 Сини Машки И Женски Исклучувања, 15 Црвени И Сини Споеви На Задник; 12 Споеви Со Сина Чешма; 15 Мали Најлонски Конектори за Пигтили ГОЛЕМИНА : Обетка Големина : 4 до 6 AGG. СТАНДАРДНА БОЈА НА ИНДУСТРИЈАТА-кодирана според големината на жичаниот мерач. ОТПОРЕН НА ПЛАМЕН : конструкцијата на полиолефин се спротивставува на вообичаените течности и растворувачи. СТАНДАРДЕН РЕЈТИНГ : 600v макс во градежна жица и НА 1000v макс во осветлување, тела/светилки и знаци. УЛ НАВЕДЕНИ : канадски и сад барања. Опис на производот 247 парче лемење терминал и жица конектор комплет, со оддел случај, Картон. Произведени во кина. Од Производителот Жица Конектор и лемење помалку терминал комплет со 247 избрани конектори.

Особините