.

Битка јаже 1.5 во x 30ft Пакет Со Чевли Мегин Големина 10.5-Црна

Битка јаже 1.5 во x 30ft Пакет Со Чевли Мегин Големина 10.5-Црна

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Битката Јаже Направено Да Трае-Доаѓа Во Дебел Заштитен Ракав за да ги издржи Најтешките Вежби Нема Да Се Разоткрие - Нашите Јажиња се изработени Од Полиестер Со Индустриски Квалитет, А не Од Евтина Пластика. Чевли за кревање моќ - Максимални Перформанси за Кревање-Со Врвно Кревање Тегови Бренд Нордиско Кревање. Обезбедува Олимписка Стабилност-Добрата поддршка за стапалата обезбедува моќен тренинг и поголеми придобивки за кревање.

Особините