.

Гарнек 3 парчиња Случаен Лажен Реквизит За Украсување Книги, Украси За Симулациски Книги За Продавница За Хотелски Книги

Гарнек 3 парчиња Случаен Лажен Реквизит За Украсување Книги, Украси За Симулациски Книги За Продавница За Хотелски Книги

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Лажните книги се изработени од висококвалитетен хартиен материјал, безбеден и издржлив Површината на лажната декорација на книгата е мазна, не ја оштетувајте раката. Реквизитот за книги е реален дизајн, кој е привлечен и креативен, донесе нов изглед за вашата соба за книги, продавница итн. Печатење декор е убава. Реквизитот за симулациска книга е идеален за украсување хотел, соба за книги, продавница итн. Опис овие предмети се лажни книги, изработени од врвен хартиен материјал за издржлива употреба, тие се безбедни. погоден за украсување хотел, книжарница, продавница итн. реалниот дизајн со исклучителни детали ги прави привлечни и креативни. печатење декор е убава.Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Големина на хартија : околу 24-16-3,5 см-Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефект на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење итн.

Особините