.

Зимски Ракавици Tjlss Машки И Женски Топло Топло Руно Ракавици Ски Моторни Санки За Трчање На Отворено Ракавици

Зимски Ракавици Tjlss Машки И Женски Топло Топло Руно Ракавици Ски Моторни Санки За Трчање На Отворено Ракавици

DEN 985.60

Стока
Достапно е за нарачката

Носењето ракавици за да одговорите на телефонот и да си играте со мобилниот телефон е погодно за да не ги замрзнете рацете Додадете кадифе за да бидете топли и ладни. Додадете кадифе внатре за да ги загреете зглобовите. Ткаенина : Носете Ја во дождливо и снежно време без натопување. Еластичноста на спиралниот зглоб е потопла. Носењето ракавици за да одговорите на телефонот и да си играте со мобилниот телефон е погодно за да не ги замрзнете рацете.Додадете кадифе за да бидете топли и ладни.Додадете кадифе внатре за да ги загреете зглобовите.Ткаенина : Носете Ја во дождливо и снежно време без натопување.Еластичноста на спиралниот зглоб е потопла.Волнената нишка ја заклучува температурата за да се загрее.Ткаенината е мека, не е тесна и има добра флексибилност на рацете.Руно за складирање на топлина се загрева внатре.Потсетник : поради рачно мерење, има грешка од околу 1 см, податоците се само за повикување.

Особините