.

Сликарство Јапонска Култура Aut Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња

Сликарство Јапонска Култура Aut Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња

DEN 753.60

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Брзо отстранете ги отпечатоците од прсти, прашината и дамките од површините.;- Меки суперфини влакна : безбедно полирање на површини без изгребани или траги.;- Еднократно и долготрајно.;- Продадени за 5 во собата.;- Најдобар избор на површини за чистење, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Перење и Еднократно напредно специјално третирано ултра меко фино микрофибер. Количина на пакетот : 5 х очила крпа.

Особините