.

BoxWave Кабел Компатибилен Со Steelseries ARCTIS 9X - Magnetosnap AllCharge Кабел, КАБЕЛ ЗА Полнење МАГНЕТ USB ТИП-C Микро USB За Челичарници Arctis 9X-Џет Црна

BoxWave Кабел Компатибилен Со Steelseries ARCTIS 9X - Magnetosnap AllCharge Кабел, КАБЕЛ ЗА Полнење МАГНЕТ USB ТИП-C Микро USB За Челичарници

DEN 271.20

Стока
Достапно е за нарачката

? [РАЗНОВИДЕН и УНИВЕРЗАЛЕН] Кабел Со Боксови Компатибилен Со Челични Серии Арктис 9Х Интегрираните МАГНЕТНИ способности овозможуваат лесно размена помеѓу повеќе уреди, овозможувајќи употреба на еден кабел за сите ваши гаџети! USB-C, Микро USB Конектори се вклучени со купување за ваша погодност. ? [Флексибилен ДИЗАЈН НА ВРТЕЊЕ] Новата технологија за полнење овозможува кабел што СЕ ВРТИ со вас! Без оглед на аголот на кој е вашиот уред додека се полни, Кабелот За Полнење Магнетоснап Може да се врти за да се смести. ? [ДОЛГ и ИЗДРЖЛИВ] со должина од 6 стапки и НАЈЛОНСКИ кабел СО ПЛЕТЕНКА, овој полнач е направен да биде посилен, подолг и поиздржлив од традиционалната пластична обвивка. ? [ПРЕВЕНЦИЈА НА ЗАГУБА] Избегнувајте повторно губење на полначот! Приклучоците што се ОДВОЈУВААТ можат да останат во вашиот уред додека не се прикачени на кабелот. Шетајте со вашиот уред?е конектор за полнење во вашиот телефон и едноставно ?брзо? тоа на кабелот кога тоа?време е за полнење. ? [ЕКОНОМИЧНО] Зошто да плаќате за повеќе полначи кога можете да имате три за цената на еден? Уживајте во леснотијата на полнење на кој било од вашите уреди користејќи го истиот кабел СО НОВ ?брзо? технологија!. Boxwave Кабел Компатибилен Со Steel Series Arctis 9 X. ако?повторно барате најнова технологија за полнење НА ВАШИОТ АРКТИС 9Х, вие?ve дојдете на вистинското место!Интегрираните МАГНЕТНИ способности овозможуваат лесно полнење За Вашиот АРКТИС 9Х, како и размена помеѓу повеќе уреди, овозможувајќи употреба на еден кабел за сите ваши гаџети. USB-C, Микро USB Конектори се вклучени со купување за ваша погодност.

Особините