.

Ниценеден Ковчег Притиснете На Ноктите Со Средна Должина, Сјајна балерина кафе срце француски Нокти, Целосно Стапче За Покривање На Ноктите Со Налепници За Лепак З

Ниценеден Ковчег Притиснете На Ноктите Со Средна Должина, Сјајна балерина кафе срце француски Нокти, Целосно Стапче За Покривање На Ноктите Со

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

АКРИЛНИ НОКТИ : овој комплет за нокти ќе ви даде брз и гламурозен маникир со прекрасен дизајн кој ќе ве натера да се истакнете во толпата РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : лажните нокти Со Целосна покривка имаат неколку различни големини на нокти, 24 парчиња лажни нокти, а слободните ленти може да се исечат на која било големина што ја сакате и одговара. ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : Лепак на ноктите изработени од акрилни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, еколошки, не повредувајќи ги рацете, не е лесно да се скрши. КОМПЛЕТНИ АЛАТКИ : 24 парчиња лажни нокти со 1 лист налепници за лепак за нокти, 1 дрвен стап и 1 турпија за нокти, со овој сет на алатки, можете да имате атрактивни долги нокти. МИНИМАЛНА ИНСТАЛАЦИЈА : Целосно покривање лажни нокти само изберете го парчето за нокти што ви одговара, полирајте го креветот за нокти, залепете го лепилото за желе што го подаруваме и притиснете трендовски нокти за 30-тите години за да добиете природен маникир што им се допаѓа на девојките. Ниценедед Ковчег Притиснете На Ноктите Со Средна Должина, Сјајна балерина кафе срце француски Нокти, Целосна Покривка Стап На Ноктите Со Налепници За Лепак За Нокти Дрвен Стап ЗА Продолжување На Ноктите СПЕЦИФИКАЦИИ На Алатката : Боја : боја на кафе. Дизајн : шема на срце. Тип : лажни нокти. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 24* лажни нокти (1 Кутија) 1* налепници за лепак за нокти 1* мал дрвен стап 1* мини датотека ЗА нокти Како ДА СЕ ОТСТРАНИ : -Подгответе го отстранувачот на ноктите.

Особините