.

1 1/8-24 УНС допрете го навој допрете HSS Plug 2B RH Ship со експресна испорака за 4 дена

1 1/8-24 УНС допрете го навој допрете HSS Plug 2B RH Ship со експресна испорака за 4 дена

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

1 1/8 "-24 УНС-нишка допрете Ние ќе испратиме со Fed Ex, клиентите можат да добијат за 4 дена. Rh (десна рака), светла (неконтролирана). Материјал : HSS, тема за земја. Права флејта, приклучок. Ако клиентите Потребни се какви било чешми за нишки или умираат и не можеме да ги најдеме на нашиот инвентар, ве молиме испратете ни порака. Можеме да обезбедиме сопствена услуга за производство за клиенти. Учие, можеме да завршиме со прилагодени производи за производство, земајќи една недела.

Особините