.

Дијамантска starвезда чиста стакло апотекарски тегли, приказ на бонбони, елегантна тегла за складирање, декоративни организатори на бонбони за венчавки

Дијамантска starвезда чиста стакло апотекарски тегли, приказ на бонбони, елегантна тегла за складирање, декоративни организатори

DEN 340.80

Стока
Достапно е за нарачката

Стакло ✔ Податоци во четири димензии - овие стаклени апотекарски тегли дизајнираат во четири различни височини. О : H : 9 "D : 5"; Б : Н : 12 "Д : 5"; C : H : 9 "D : 5"; S : H : 15 "D : 6,5". Многу стабилно и изработено од рачно разнесено цврсто чисто стакло. Растенијата или малите предмети во тегли на фотографии не се вклучени во списокот, тие само за целите на екранот на артикалот. -Објавувачки облик ✔ Овие тегли со апотекарски класичен стил се изработени од висококвалитетно чисто стакло и има уникатна форма што работи за секое опкружување од бања и кујнски складирање, до декорација на домови и места, градинарски цвеќиња и терариумски дисплеи и многу повеќе. Тие имаат посебен чист стаклен капак со тркалезна рачка за лесно отворање и затворање. Mustе мора да имате за табели за бифето со бонбони за венчавки ✔ Овие прекрасно украсени тегли ќе додадат допир на елеганција на вашата свадба или дом. Тие се вистинската големина за да покажат колачиња, бонбони, третмани, мед, фудж, зачини, соли на бањи или други пријатни третмани по ваш избор. - ширум опсегот на употреба ✔ Оваа голема стаклена тегла за апотекар е разноврсна и исто така може да се користи со предмети за украси. Изгледа одлично со ливчиња, вода, песок, бор конуси, лисја од јавори или цвеќиња за да додадат радосен енергетски текови во вашата околина. Guaaranteate✔ Ако стаклената тегла е скршена за време на транспортот, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме замена за прв пат. ✔ Податоци во четири димензии - овие стаклени апотекарски тегли дизајнираат во четири различни височини. О : H : 9 "D : 5"; Б : Н : 12 "Д : 5"; C : H : 9 "D : 5"; S : H : 15 "D : 6,5". Многу стабилно и изработено од рачно разнесено цврсто чисто стакло. Растенијата или малите предмети во тегли на фотографии не се вклучени во списокот, тие само за целите на екранот на артикалот. -Објавувачки облик ✔ Овие тегли со апотекарски класичен стил се изработени од висококвалитетно чисто стакло и има уникатна форма што работи за секое опкружување од бања и кујнски складирање, до декорација на домови и места, градинарски цвеќиња и терариумски дисплеи и многу повеќе.

Особините