.

Бохо Линија Замав Еластична Долга Половината Жени Плисирани Здолниште Фустан Лето Нивоа Џеб Бикини Прикривање Здолниште Во Собата

Бохо Линија Замав Еластична Долга Половината Жени Плисирани Здолниште Фустан Лето Нивоа Џеб Бикини Прикривање Здолниште Во Собата

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Машинско Перење. здолништа за тинејџерски девојки слатки здолништа за тинејџерски девојки готски здолништа за тинејџерски девојки плисирани здолништа за тинејџерски девојки аниме здолништа за тинејџерски девојки skетски здолништа за тинејџерски девојки трендовски здолништа за тинејџерски девојки 10-13 здолништа за тинејџерски девојки готски здолништа за тинејџерски девојки должина на коленото. зелено карирано здолниште со висок струк кафено карирано здолниште розово карирано здолниште карирано здолниште плус големина карирано здолниште за девојки карирани здолништа за жени здолништа до колена за жени здолништа со миди должина за жени тексас здолништа со миди должина за жени зимски здолништа со миди должина за жени здолништа со миди должина за жени здолништа со миди должина за жени гроздобер здолништа со миди должина за жени. Натпревар : Погоден За совпаѓање на маица, боди, резервоар, кроп топ,камизола, џемпер, блуза и така натаму. Детална големина : ве Молиме изберете ја вашата големина според последната слика или табела со големини како подолу. Повод : Викенд Секојдневен, Канцелариска Облека, Празници, Забава или Секојдневен Живот. Сезона : Летен Пол : Жени . Карактеристики . Широка лабава фитинг, Секојдневен шик стил, Џеб, Бохо Печатење, Фустан.

Особините